درج تبلیغات

یکی از دغدغه های بسیار مهم پزشکان و داروسازان و دارندگان آزمایشگاه های تشخیصی معرفی کالا و خدمات خود به جامعه ی هدف به همراه مشاهده ی بازخورد آن در اینترنت می باشد. در این راستا رسانه ی فوق تخصصی دراگمد با به به روز رسانی دقیق و رعایت هویت مستقل و بدون جانبداری علمی، تبدیل به یکی از رسانه های مورد اعتماد ،‌پزشکان،‌داروسازان و متخصصان علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی گردیده است و در این راستا، با هدف بروزرسانی اطلاعات متخصصین و حمایت از تازه های کسب و کار و تکنولوژی های روز اقدام به درج تبلیغات محدود با رعایت سیاستهای سختگیرانه و استانداردهای بالا نموده است.

در این راستا بازخورد بسیار بالا و کیفیت بازخورد مخاطبین این رسانه ی فوق تخصصی را تبدیل به یکی از رقابتی ترین و تخصصی ترین پلتفرمهای ارایه ی محتوی تبلیغاتی و برندسازی در زمینه ی دارو،‌پزشکی و تشخیص نموده است.

در صورتی که صاحب ایده، استارتاپ،‌کسب و کار ، محصول و یا خدمات پزشکی تخصصی می باشید و میخواهید آن را با رعایت استاندارد و کیفیت بالا به مخاطبین خود ارایه نمایید، کارگروه مدیا و تبلیغات دراگمد پاسخگوی ثبت سفارشات و همچنین پاسخ به تمامی سوالات شما می باشد.

برای ارتباط با واحد مدیا و دراگمد میتوانید با تکمیل فرم زیر اطلاعات تماس خود را به صورت دقیق وارد نمایید تا از جزییات انواع تبلیغات، بازخوردها،‌خدمات ترندینگ و برندسازی،‌ و همچنین تعرفه های مجموعه ی دراگمد اطلاع حاصل پیدا کنید. کارگروه مدیا قطعا با وسواس خاصی به تمامی درخواستها رسیدگی کرده و در کمتر از سه روز کاری پاسخ خود را دریافت خواهید کرد

تبلیغات در این مجموعه در حال حاضر به صورت بنر، رپورتاژ خبری و درج تبلیغ در ژورنال اختصاصی فصلنامه ی دراگمد می باشد.

همچنین شما می توانید از طریق پلتفرم واتساپ با شماره ی 09218056379 به صورت مستقیم در ارتباط باشید

error: Content is protected !!