پروژه ی سرطان

بیماری سرطان

کمپین حمایت مالی از بزرگترین مجموعه ی آموزش سرطان

خلاصه ی کمپین: جذب حمایت های مالی برای اجرای بزرگترین پروژه ی آموزشی دنیا در زمینه ی سرطان به صورت چند زبانه در قالب وبسایت، ویدئو، اینستاگرام، کتاب، پادکست برای پاسخگویی به تمامی دغدغه های بیماران سرطانی و اطرافیان آنها.

میزان و نحوه ی اثر گذاری پروژه: در جهان ۱۸.۱ میلیون بیمار سرطانی وجود دارد که با احتساب نزدیکان میتواند جامعه ای حداقل یکصد میلیونی را تحت تاثیر قرار داد و کمک کرد که زندگی بهتر و آرامتر و شادتری داشته باشند و با شناخت کافی از مراحل شناسایی، درمان و نقاحت شادتر زندگی کنند و به درمانها و روشهای پیشگیری بهتری دسترسی پیدا کنند.

شرح پروژه: ایجاد وبسایت، پیج اینستاگرام، پادکست، کتاب و اینفوگرافی برای حداقل هزار و پانصد سوال مهم در زمینه ی سرطان به ده زبان زنده ی دنیا (ده وبسایت، ده کتاب، ده پیج و …) هر کدام دارای حداقل ۱۵۰۰ محتوی

هزینه ی اجرای پروژه : در مرحله ی اول به زبان فارسی ۱۵۰ میلیون تومان

مجریان پروژه: تیم مجله ی پزشکی دراگمد، گروه متخصصی هنر تجارت آنلاین، شبکه ی بیوتکنولوژی نصر و خدمات و فناوری ابری آراناکس

گزارش پروژه: تمامی کسانی که مبالغی بالاتر از پانصد هزار تومان بهاین پروژه کمک کنند در صورت وارد کردن اطلاعات ارتباطی صحیح در فرم پرداخت، میتوانند از هزینه کرد دقیق پروژه آگاهی کامل پیدا کنند، همچنین گزارش پیشرفت پروژه در همین مجله و در همین صفحه برای کاربران قرارداده خواهد شد.

اسپانسری: در صورت نیاز به اسپانسری، در بخش حامیان پروژه، نام اشخاص حقیقی و حقوقی قید خواهد گردید. در صورت نیاز میتوانید از طریق واتساپ مجله در ارتباط باشید . لطفا فقط از طریق واتساپ در ارتباط باشید: ۰۹۲۲۷۹۳۴۷۸۶

لینک پرداخت جهت حمایت: لطفا اطلاعات تماس خود را جهت پیگیری و ارتباط بیشتر وارد نمایید.لطفا در بخش توضیحات، قید شود جهت حمایت از پروژه ی سرطان. با تشکر.
https://zarinp.al/drugmed.ir

شرح بیشتر از پروژه:
یکی از دغدغه های مهم در پیشگیری، شناخت و درمان بیماری سرطان، پاسخ به تمامی سوالات عمومی بیماران و عزیزان و اطرافیان فرد بیمار است که با موجی عظیم از سوالات و دغدغه ها به دنبال پاسخی برای سوالات بی انتهای خود هستند و برای آن با هزاران پزشک، وبسایت و کتاب گوناگون رو به رو می شوند.
اما یک لحظه تصور کنید، یک مرجع به زبان ساده، تمامی دغدغه ها و سوالات میلیون ها جستجو گر بیماری سرطان را در پاسخ هایی ساده، فهمیدنی و خلاصه در قالب وبسایت، پیج اینستاگرام و یوتیوب منتشر سازد. یک پروژه ی بزرگ به وسعت تقریبی هشت میلیارد آدم بر روی زمین.
و حالا تیم مجله ی پزشکی دراگمد از شما دعوت میکنید تا در این راستا به این پروژه ی ارزشمند کمک مالی کنید. ما میتوانیم با جذب منابع مالی بیشتر، این پروژه را طی مدت زمان کوتاهی با قدرت بسیار بیشتر عملی سازی کنیم.

شما می‌توانید به این کمپین با دادن کمک های مالی کمک کنید. همچنین، با اشتراک گذاری این پیام با دوستان و خانواده‌تان، می‌توانید به ما در گسترش این پروژه کمک کنید. با هم، ما می‌توانیم تفاهم بیشتری در مبارزه با سرطان به وجود آوریم.

با تشکر از حمایت شما، ما می‌توانیم به جامعه بهتری برای همه ارائه دهیم و افراد را در مسیری بهتر برای مدیریت و درمان سرطان هدایت کنیم. همچنین، ما تضمین می‌کنیم که همه اطلاعات ما به راحتی قابل درک باشند.

با تشکر از حمایت شما در این مسیر مهم. همراه ما باشید تا سرطان را متوقف کنیم و به افرادی که به اطلاعات نیاز دارند کمک کنیم.

error: Content is protected !!